5.03.2024

Tadeusz Bobik jest jedną z osób pamiętających same początki funkcjonowania Starostwa Powiatowego w Gliwicach, bo pracował tu od września 1999 r. Przez ćwierć wieku nadzorował realizację kilkudziesięciu inwestycji powiatowych, w tym przebudowę i modernizację szkół, szpitali, domów pomocy społecznej czy też samego budynku urzędu. Zajmował się nimi nie tylko na etapie samego wykonania, ale też w fazie planowania i przygotowania, a jego cenne uwagi i spostrzeżenia pomagały rozwiązywać najtrudniejsze problemy. Z końcem lutego ten niezwykle ceniony i powszechnie lubiany przez kolegów pracownik starostwa zdecydował się przejść na emeryturę i z tej okazji został uhonorowany przez przedstawicieli Zarządu Powiatu Gliwickiego.

Na zdjęciu od lewej: Józef Kruczek, członek zarządu; Włodzimierz Gwiżdż, starosta; Tadeusz Bobik; Joanna Piktas, naczelniczka wydziału i Adam Wojtowicz wicestarosta.