Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej ,,Melodia Online"

Szanowne Dzieci i Szanowna Młodzieży, Szanowni Państwo,

Zakończyliśmy pierwszą edycję Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „MELODIA ONLINE”. Otrzymaliśmy wiele zgłoszeń konkursowych od zdolnych dzieci i młodzieży z powiatu gliwickiego. Mogliśmy podziwiać efekty pracy i zaangażowania artystycznego dzieci i młodzieży w postaci nadesłanych wykonań pieśni, piosenek i kolęd.

To był Wasz wkład, Szanowne Dzieci i Szanowna Młodzieży, w naszą lokalną kulturę i w nasze kontakty międzynarodowe. Poprzez swoje zaangażowanie w wykonywane utwory pokazaliście, że pracę należy wykonywać dobrze, że talent trzeba rozwijać i pokazywać go innym, i że warto uczyć się języków obcych, bo przez nie można także wyjść poza powiat gliwicki ze swoim przesłaniem radości i pokoju.

Wszystkim Uczestnikom oraz Laureatom serdecznie dziękujemy za udział i gratulujemy pracy, odwagi i poziomu artystycznego ! Składamy również wyrazy uznania dla Rodziców, bez których wsparcia i pomocy nie doszłoby często do udziału w tym Festiwalu, oraz Nauczycielom, których efekty pracy mogliśmy podziwiać.

Mamy nadzieję, że udział w Festiwalu „Muzyka Online” organizowanym w czasie społecznej izolacji przyniósł wszystkim Uczestnikom chwile zaangażowania, emocji i zdrowej rywalizacji. Chcemy, aby dzięki Festiwalowi Laureaci poczuli się w roli Ambasadorów artystycznych Powiatu Gliwickiego, gdyż nadesłane utwory będziemy popularyzować w naszych mediach i wśród naszych partnerów samorządowych.
Jury w składzie: Piotr Zakrzewski (Przewodniczący), Adam Sobierajski, Sabina Olbrich-Szafraniec, Jolanta Leśniowska, Anna Smyl, Eugeniusz Loska, oraz Agata Żyła postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

Kategoria I (6 – 10 roku życia) soliści
I miejsce: Laura Rumpel
II miejsce: Monika Paholikova
III miejsce: nie przyznano

Kategoria II (11 – 15 roku życia) soliści
I miejsce: Anna Laskowska
II miejsce: Szczepan Szostok
III miejsce: Maja Bąk

Kategoria III (16 – 20 roku życia) soliści
I miejsce: Weronika Schlenga
II miejsce: Wiktoria Giemza
III miejsce: Aleksandra Golombek

Kategoria II (11 – 15 roku życia) zespoły
Nagroda Przewodniczącego Jury: zespół wokalno-instrumentalny „Mezzoforte”

Pozostałe osoby uzyskały Wyróżnienia albo Dyplomy Uczestnictwa, które zostaną im wręczone. Wszyscy uczestnicy otrzymają dodatkowe nagrody rzeczowe.

Informujemy, iż nagrody zostaną wręczone w Starostwie Powiatowym w Gliwicach
(ul. Zygmunta Starego 17, 44 - 100 Gliwice). Celem doprecyzowania terminu ich odbioru będziemy kontaktowali się z laureatami festiwalu telefonicznie bądź mailowo.
Przewodniczący Jury: /-/ Piotr Zakrzewski

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w pierwszej edycji Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „MELODIA ONLINE”. Organizatorem Festiwalu Piosenki jest Starostwo Powiatowe w Gliwicachwe współpracy z Powiatem Mittelsachsen, Powiatem Calw oraz Powiatem Puckim.

Głównymi założeniami Konkursu jest między innymi, popularyzacja śpiewania piosenek oraz kolęd w środowiskach dzieci i młodzieży Powiatu Gliwickiego, Powiatu Mittelsachsen, Powiatu Calw, Powiatu Puckiego, wspieranie młodych talentów wokalnych, promowanie aktywności młodzieżowej oraz rozwijanie ich pasji i zainteresowań muzycznych, a także stworzenie możliwości powszechnego udziału dzieci i młodzieży w festiwalach.

Jury Festiwalu:
 - Piotr Zakrzewski (Przewodniczący),
- Sabina Olbrich-Szafraniec,
- Jolanta Leśniowska,
- Anna Smyl,
- Eugeniusz Loska,
- Adam Sobierajski,
- Agata Żyła

Więcej szczegółów dotyczących wymogów konkursowych, w załączonym regulaminie.

Na zgłoszenia czekamy do 16 grudnia!

Regulamin konkursu:
/materialy/_upload/melodia_online/REGULAMIN.pdf

Karta zgłoszenia:
/materialy/_upload/melodia_online/KARTA_ZGLOSZENIA.docx

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych uczestnika:
/materialy/_upload/melodia_online/ZGODA_NA_PRZETWARZANIE_DANYCH_OSOBOWYCH_UCZESTNIKA.docx

Zgoda na przesyłanie informacji informacji dotyczącej konkursu drogą elektroniczą:
/materialy/_upload/melodia_online/ZGODA_NA_PRZESYLANIE_INFORMACJI_DOTYCZACEJ_KONKURSU_DROGA_ELEKTRONICZNA.docx

Zgoda na wykorzystanie wizerunku uczestnika:
/materialy/_upload/melodia_online/ZGODA_NA_WYKORZYSTANIE_WIZERUNKU_UCZESTNIKA.docx