Aktualności

Zapraszamy do biegania!

Zapraszamy do biegania!

1 czerwca (sobota) odbędzie się IX Bieg Uliczny im. ks. Konstantego Damrota w Pilchowicach. Chętni mogą już dokonywać zgłoszeń.

To impreza przeznaczona zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci oraz młodzieży. Dla tych pierwszych przygotowana zostanie trasa o długości 5 km, młodsi mogą wziąć udział w mini biegu o dystansie 100 m. Trasa dla dorosłych wieść będzie przez malowniczą część Pilchowic – ulicę Trześniówka i leśny odcinek ścieżki rowerowej nr 295. Mini bieg dla dzieci i młodzieży do lat 15 przeprowadzony zostanie w Parku Gminnym (wejście od ul. Damrota 5 i targowiska), gdzie też przewidziano start i metę IX Biegu Ulicznego im. ks. Konstantego Damrota w Pilchowicach.

Do biegu głównego, który wystartuje o godz. 10.00 można zgłaszać się za pośrednictwem strony www.timekeeper.pl/zawody do 29 maja. Po tym terminie, jeśli będą jeszcze wolne miejsca, zgłoszenia będą przyjmowane w dniu zawodów od godz. 8.00 do 9.40 w biurze zawodów.

Do minibiegu, którego start nastąpi o godz. 8.30, rejestrować należy się elektronicznie do 29 maja – na stronie www.gok.pilchowice.pl znajduje się formularz, który trzeba przesłać na adres e-mail minibieg@pilchowice.pl. W dniu zawodów, jeśli będą wolne miejsca, rejestracja będzie prowadzona w godz. 8.00-8.40 w biurze zawodów.

Organizatorami IX Biegu Ulicznego im. ks. Konstantego Damrota w Pilchowicach są Powiat Gliwicki, Gmina Pilchowice i Gminny Ośrodek Kultury w Pilchowicach. Impreza odbywa się w ramach obchodów jubileuszu Roku Powstań Śląskich – w hołdzie Powstańcom, w Roku Stulecia Wybuchu I Powstania Śląskiego.

Bliższe informacje oraz regulamin biegu znajdują na stronach  www.pilchowice.pl, www.gok.pilchowice.pl oraz poniżej.