XV Koncert Charytatywny „Dary Serc”

9 grudnia w Domu Kultury w Szczygłowicach odbędzie się XV Koncert Charytatywny „Dary Serc”. Początek o godz. 16.00.

Koncert organizowany jest na rzecz domów pomocy społecznej z terenu powiatu gliwickiego. Poprowadzi go Barbara Golec, a uświetnią występy podopiecznych ze Środowiskowego Domu Samopomocy z Knurowa, DPS-ów z Wiśnicza, Kuźni Nieborowskiej, Pilchowic, Sośnicowic oraz Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Gliwicach. Gwiazdą wieczoru będzie znany tenor występujący na wielu krajowych scenach operowych, Adam Sobierajski. Oprawę muzyczną zapewni Trio Iwona oraz Piotr i Tomek. Organizatorzy, jak co roku, przygotują też „dla każdego coś dobrego”: kawę, ciastko i barszcz z niespodzianką.

Koncert organizuje Stowarzyszenie Moja Gmina Nasz Powiat i Centrum Kultury w Knurowie. Patronat honorowy nad nim objęli starosta gliwicki Waldemar Dombek i prezydent Knurowa Adam Rams.