Powiat Gliwicki w oku kamery

W piątek 19 lipca wieczorem obejrzeć będzie można program telewizyjny „Powiat Gliwicki w oku kamery”. Jego emisja odbędzie się o godz. 19.30 w Telewizji Regionalnej TVT.

„Powiat Gliwicki w oku kamery” to cykliczny, comiesięczny program telewizyjny poświęcony sprawom powiatu i jego mieszkańców. W najnowszym, lipcowym wydaniu programu przedstawione są m.in. wyczekiwane przez kierowców inwestycje drogowe na naszym terenie, relacja z konferencji „Odnawialne źródła energii dla rozwoju gmin Powiatu Gliwickiego” oraz działalność gminnych spółek wodnych. Program przybliża również życie mieszkanek Domu Pomocy Społecznej „Ostoja” w Sośnicowicach.

Program powtórzony zostanie tego samego dnia w Telewizji Regionalnej TVT o godz. 22.30, a w sobotę 20 lipca o – o godz. 8.30 i 11.30. Od poniedziałku 22 lipca będzie go można także oglądać poprzez naszą stronę internetową – www.starostwo.gliwice.pl w zakładce Multimedia/Powiat Gliwicki w oku kamery.