Aktualności

Piknik rodzinny w Poniszowicach

Piknik rodzinny w Poniszowicach

31 maja w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Poniszowicach odbył się Piknik Rodzinny. Celem imprezy była integracja rodziców, uczniów i nauczycieli oraz wspólna zabawa na świeżym powietrzu.

Na wspólne biesiadowanie przybyły całe rodziny. Nikt nie mógł narzekać na nudę, bo na wszystkich czekało mnóstwo atrakcji. Były konkurencje sportowe, pokazy taneczne, konkurs plastyczny, malowanie twarzy, zabawy z chustą animacyjną, rozgrywki piłki nożnej, lody, dmuchane zamki, grillowane kiełbaski, smaczne drożdżówki. Piknik stał się też okazją do zaprezentowania talentów artystycznych uczniów poniszowickiej podstawówki. Taniec, śpiew oraz gra na instrumentach wzbudziły podziw wszystkich uczestników. Imprezę uświetniły występ Gliwickiego Klubu Karate Kyokushin, turniej tenisa stołowego zorganizowany przez Akademię Tenisa Stołowego z Gliwic, pokaz strażacki w wykonaniu OSP Widów,  trening z Akademią Piłkarską Górnik Zabrze – Poniszowice oraz LKS Naprzód Poniszowice.

 - Piękny, słoneczny dzień sprzyjał wspaniałej zabawie. Radości nie było końca. To wyjątkowe spotkanie udowodniło, że Zespół Szkolno-Przedszkolny w Poniszowicach to jedna wielka rodzina! – informuje Grażyna Wallus z tej placówki.