Najlepsi tenisiści stołowi

17 grudnia odbyła się XVII edycja Indywidualnych Mistrzostw Powiatu Gliwickiego w Tenisie Stołowym, zorganizowana przez Powiat Gliwicki wspólnie z Gminą Rudziniec.

Rozgrywki zorganizowane zostały w hali Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Poniszowicach. Tenisiści, pod czujnym okiem sędziego głównego Leszka Pięty, rywalizowali w pięciu kategoriach wiekowych: żakach i żaczkach, młodzikach i młodziczkach, kadetach i kadetkach, juniorach i juniorkach oraz seniorach i seniorkach. W turnieju wzięło udział ponad osiemdziesięciu pingpongistów pochodzących z gmin Powiatu Gliwickiego, głównie z Pilchowic (Żernicy), Toszka, Rudzińca oraz Wielowsi.

Najlepsi zawodnicy zostali uhonorowani pucharami oraz medalami, natomiast wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali pamiątkowe dyplomy. W uroczystym wręczeniu nagród wzięli udział starosta gliwicki Waldemar Dombek, wiceprzewodniczący Rady Powiatu Gliwickiego Andrzej Frejno, wójt Gminy Rudziniec Krzysztof Obrzut oraz dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Poniszowicach Dorota Styś.

- Tego typu przedsięwzięcia  cieszą się dużym powodzeniem, a młodzi ludzie, dzięki ciężkiej pracy odnoszą sukcesy nie tylko w imprezach krajowych, ale i międzynarodowych – podsumowuje turniej starosta Waldemar Dombek.

W poniższym załączniku znajdą Państwo listę zwycięzców.