Konkurs plastyczny „Czad! Cichy Zabójca!”

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Sołectwa Chechło, Ochotnicza Straż Pożarna w Chechle oraz Stowarzyszenie Ludzie Miasta organizują konkurs plastyczny na plakat prewencyjny „Czad! Cichy Zabójca!”, aranżowany w ramach projektu Leśnej Krainy Górnego Śląska pn. „Siła III Sektora”. Konkurs jest kierowany do przedszkoli, szkół podstawowych, ponadpodstawowych, młodzieżowych drużyn pożarniczych oraz dorosłych.

By wziąć udział w konkursie należy w grupach 3-osobowych (w przypadku przeszkoli w zespołach oraz dorosłych – w pojedynkę) wykonać plakat o dowolnej interpretacji hasła „NIE DLA CZADU!” Praca plastyczna może być wykonana dowolną techniką, jednak powinna powstać w formacie A3 bądź A4.

W konkursie do wygrania są gry zespołowe o wartości do 200 zł. Dodatkowo w każdej kategorii przewidziane są dwa wyróżnienia.

Zgłoszenia prac konkursowych wraz z wypełnionymi klauzulami informacyjnymi należy przesyłać do 17.12.2021 do godziny 16:00 na adresy:

1. Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Chechle, ul. Szkolna 1, 44-172 Chechło bądź,

2. Stowarzyszenie Ludzie Miasta (sekretariat Miejskiego Ośrodka Kultury i Sportu), ul. Kard. Stefana Wyszyńskiego 27, 44-120 Pyskowice

Szczegółowe informacje na temat konkursu oraz wzór klauzuli informacyjnej znajdą państwo na profilu społecznościowym SP Chechło. https://www.facebook.com/kadraspchechlo