Gratulacje dla wzorowych pielęgniarek

Brygida Garczarek i Gabriela Janus – pielęgniarki pracujące w Szpitalu w Pyskowicach nagrodzone zostały statuetkami „Diamentowy Czepek”. 16 lipca odebrały z tej okazji gratulacje od Zarządu Powiatu Gliwickiego.

Brygida Garczarek pracuje na Oddziale Chirurgii Ogólnej, z kolei Gabriela Janus – na Oddziale Noworodków. Obie panie zostały odznaczone statuetkami „Diamentowy Czepek”. To wyjątkowe wyróżnienie, którym Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Katowicach po raz czwarty uhonorowała osoby zasłużone za upowszechnianie zasad etyki zawodowej, wzorowe wykonywanie swoich obowiązków oraz działania na rzecz integrowania środowiska pielęgniarek i położnych.

- Statuetka Diamentowy Czepek przyznawana jest szczególnie zasłużonym pielęgniarkom i położnym – informuje Edyta Bawor, przełożona pielęgniarek  w Szpitalu w Pyskowicach Sp. z o.o. – Tegoroczne laureatki nagrody całą swoją karierę zawodową związały ze Szpitalem w Pyskowicach, gdzie wzorowo wykonując powierzone obowiązki wykazały się również szczególnym uznaniem współpracowników. W tym roku pielęgniarki zostały wyłonione do nagrody głosami swoich koleżanek.

- Nagrodzonym paniom serdecznie gratulujemy – dodaje Leszek Kubiak, prezes Zarządu Szpitala w Pyskowicach sp. z o.o.

Gratulacje i słowa uznania Brygida Garczarek i Gabriela Janus otrzymały również od Zarządu Powiatu Gliwickiego podczas spotkania w Starostwie Powiatowym w Gliwicach.

- Dziękujemy za waszą pracę na rzecz pacjentów, za poświęcenie, zaangażowanie i oddanie chorym – mówił w imieniu zarządu wicestarosta gliwicki Adam Wojtowicz.

– Życzymy dalszych sukcesów i satysfakcji zawodowej – dodała członek Zarządu Powiatu Gliwickiego Ewa Jurczyga.